Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Krasiejów - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

140 000 zł1 049 m² 133,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to idealne rozwiązanie! Na sprzedaż kształtna.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł834 m² 89,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działki położone na osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 6 minut od Ozimka. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją i zadzwoń już dziś! dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł2 000 m² 101,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujmey Państwu działkę znajdującą się w Krasiejów - Myślinka koło Ozimka. Teren o kształcie prostokąta z dojazdem drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł837 m² 89,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy działki położone na osiedlu domów jednorodzinnych w Krasiejowie, zaledwie 30 minut od Opola. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją i zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

143 000 zł3 170 m² 45,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie? Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł950 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. ok 950 m2 zlokalizowanej w Krasiejowie, tuż przy granicy z Ozimkiem (w bliskim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł11 550 m² 7,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek. Powierzchnia 1,155 ha Wymiary: 98m x 123,5 m Kształt: prostokąt Dojazd: droga polna Skład: - łąki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł690 m² 2 318,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 230 m²

Nieruchomość komercyjna w Krasiejowie tylko 2 min od centrum Ozimka! Szukasz miejsca z dużym potencjałem pod działalność gospodarczą? Ta oferta to doskonała propozycja dla inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 001 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Krasiejów. Działka jest przygotowana do budowy domu, wylana płyta fundamentowa wraz z gotowymi przyłączeniami. Powierzchnia 1001m2 (10a) wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej działki niedaleko Opola to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Działka o powierzchni ok 60a , lokalizacja: działka znajduje się w Krasiejowie ok 25 km od granicy Opola.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 220 m² 34,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3220 m2, położona w przepięknej i spokojnej okolicy Krasiejowa. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, stadnina.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura działka budowlana położona w miejscowości Krasiejów o planowanej powierzchni ok 1000 m2. Działka zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

598 000 zł112 m² 5 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w ramach nowej inwestycji zlokalizowanej w miejscowości Grodziec koło Ozimka. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o spokojnym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

Rynek pierwotny

555 000 zł87,90 m² 6 313,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 87,90 m, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Grodziec, zaledwie kilka minut od Ozimka. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

435 000 zł51,80 m² 8 397,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Ozimku na ul. 1-go Maja Mieszkanie idealne dla młodej rodziny w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła. Nadaje się również jako.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

328 000 zł52,30 m² 6 271,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,30 m2 położone w Ozimku. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

1 190 000 zł150,50 m² 7 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom położony w miejscowości Grodziec, koło Ozimka. Miejscowość ta jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem Ozimek (5 km), miastem wojewódzkim Opole (ok 27.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

Rynek pierwotny

555 000 zł90 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom na sprzedaż położony w Grodźcu koło Ozimka. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia domu 90 m2 Liczba pokoi 4 Kuchnia - aneks z pomieszczeniem na spiżarnię Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

2 280 000 zł310 m² 7 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Premium | Grodziec k. Ozimka | 310 m | Garaż | Taras 70 m * Lokalizacja Grodziec koło Ozimka (woj. opolskie) spokojna, zielona okolica otoczona lasami, idealna dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

Rynek pierwotny

469 000 zł63,74 m² 7 358,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jedyne takie miejsce w Ozimku! Jesionowe Zacisze komfort, natura i nowoczesność w jednym! Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy to, co najlepsze: nowoczesne technologie, przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

Rynek pierwotny

579 000 zł81,58 m² 7 097,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu - Jesionowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Ozimku, która łączy nowoczesność z naturalnym pięknem otaczającego lasu. Komfortowe mieszkania zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

599 000 zł137,80 m² 4 346,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Oferta 0 % - "kupujący nie płaci prowizji" Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 137,80m2, położony na działce o pow. 327m2, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

425 000 zł123 m² 3 455,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy do sprzedaży doskonale zlokalizowany dom w Ozimku z dogodnym dojazdem do Opola. Nieruchomość z dużym potencjałem - możliwość przebudowy/rozbudowy. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

1 400 000 zł390 m² 3 589,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 114 m²

Do sprzedaży dwukondygnacyjnym obiekt handlowo biurowy z wieżą w środkowej części budynku oraz z pawilonem parterowym, położonym na 31 arowej działce w Ozimku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krasiejów +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Krasiejów

Krasiejów,opolskie

220 000 zł6 059 m² 36,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana o powierzchni 60,59 arów położona w sąsiedztwie jura-parku w Krasiejowie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego 44 ary to U- tereny usług komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

90 000 zł851 m² 105,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w okolicy Ozimka? Przy cichej i spokojnej ulicy? Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,51 ara, położona w malowniczym Krasiejowie (gmina Ozimek, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

105 300 zł996 m² 105,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w okolicy Ozimka? Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,96 ara, położona w miejscowości Krasiejów (gmina Ozimek, woj. opolskie). optymalna powierzchniateren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

77 000 zł1 198 m² 64,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki w Krasiejowie w atrakcyjnej cenie? Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek. Powierzchnia: 1198 m2 Kształt: trapez Ukształtowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Krasiejów

Krasiejów,opolskie

1 199 000 zł20 148 m² 59,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka z dostępem do rzeki Myślina, niedaleko jurapark Krasiejów. Działka idealna na zabudowę siedliskową. Na działce obecnie znajduje się murowany domek. Obecnie brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasiejów

Krasiejów,opolskie

499 000 zł126 m² 3 960,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 463 m²

Szukasz domu w Krasiejowie? do zamieszkania? Dom zlokalizowany w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek. Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, bardzo blisko centrum miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

160 000 zł4 010 m² 39,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w miejscowości Krasiejów o powierzchni 0,4010 ha. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy przeznaczona jest pod budowę budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

120 000 zł2 940 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Krasiejowie o powierzchni 2940 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona: - mn (932 m2) - Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Krasiejów,opolskie

535 000 zł120 m² 4 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 454 m²

Szukasz domu na wsi? Z dużym ogrodem i widokiem na pola i łąki? po generalnym remoncie! Z nową fotowoltaiką (10kw) pozwalająca zmniejszyć koszty zużycia prądu do minimum! do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

260 000 zł6 913 m² 37,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Krasiejów o powierzchni 0,6913 ha. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy przeznaczona jest pod budowę budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

110 000 zł1 804 m² 60,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz większej działki w Krasiejowie? Nie przy głównej drodze? Zapraszamy do zapoznania z poniższą ofertą. Działka budowlana w miejscowości Krasiejów o powierzchni 18,04 a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Krasiejów,opolskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 454 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasiejów

Krasiejów,opolskie

1 295 000 zł201 m² 6 442,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 930 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Krasiejowie - 5 minut od Centrum Ozimka. Nieruchomość wybudowaną w 2017 roku stanowi dom o pow. 201,39 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krasiejów

Krasiejów,opolskie

650 000 zł450 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Kamienica, budynek wielorodzinny w Krasiejowie! Na sprzedaż duży budynek mieszkalny 12-pokojowy, o powierzchni około 450 m2, podpiwniczony, położony na działce wielkości około 32 ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasiejów

Krasiejów,opolskie

1 570 000 zł201 m² 7 810,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w unikalnym miejscu Krasiejowa - 20 km od Opola. Nieruchomość wybudowaną w 2017 roku stanowi dom o pow. 201,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krasiejów

Krasiejów,opolskie

650 000 zł450 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krasiejów

Krasiejów,opolskie

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka w spokojnym, uroczym miejscu w Krasiejowie! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2, położoną w Krasiejowie, gmina Ozimek. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij