Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Krasiejów – oferty mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

629 000 zł64,90 m² 9 691,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe o pow. 64,90 m2 (w księdze wieczystej podana jest powierzchnia z piwnicą 70,80 m2) mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł88,11 m² 7 592,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Opole - Chabry Słoneczny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 88,11 m2 usytuowany na drugim piętrze w niskiej kamienicy. Oferowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 351 zł61,82 m² 10 892,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biura nieruchomości! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 61,82 m , położony w nowoczesnej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim idealny do aranżacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Siedlec

Siedlec(Krasiejów + 20 km)

248 000 zł54,80 m² 4 525,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na parterze, na wsi, z dużą piwnicą, pomieszczeniem gospodarczym, garażem i dużą działką rekreacyjną (400 m2). Mieszkanie wyremontowane i umeblowane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł89,46 m² 8 484,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz wygodnego, dużego mieszkania do własnej aranżacji w jednej z najbardziej pożądanej, historycznej lokalizacji - Dzielnicy Generalskiej to mieszkanie niewątpliwie może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole(Krasiejów + 23 km)

589 000 zł56,30 m² 10 461,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancki i Funkcjonalny lokal mieszkalny - świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 384 zł53,66 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które daje komfort domu i funkcjonalność mieszkania? To właśnie jedna z tych ofert, które naprawdę mają sens zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,38 m² 13 844,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *proponujemy Państwu do sprzedaży: - nowy - położony w doskonałej lokalizacji, z dala od ulicznego ruchu - idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58,17 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez kosztów prowizji! współczesna jakość Z zachowaniem pierwotnej stylistyki Zachęcamy do zapoznania się z unikatową ofertą wynajmu: - stylowego - wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,13 m² 7 002,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,13 m, które mieści się na czwartym piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Krasiejów

Krasiejów,opolskie

349 000 zł171 m² 2 040,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do kupna atrakcyjnego mieszkania (połowa domu) znajdującego się w stylowym dworku, położonym w miejscowości Krasiejów (2 km od Ozimka). Mieszkanie o powierzchni 171m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij